- Nowy
(edycja w module "Korzyści dla klienta")
(edycja w module "Korzyści dla klienta")
(edycja w module "Korzyści dla klienta")
10 szt. uchwytów do łat kalenicowych z wbudowaną śrubą do drewna TX50 mm x 220 mm, typ IVT
OPIS:
Uchwyty do łat kalenicowych KAUFDACH® są niezbędnymi elementami do stabilnego i precyzyjnego mocowania łat kalenicowych i grzbietowych na dachu. Te specjalnie ukształtowane uchwyty stalowe umożliwiają łatwy montaż łat na żądanej wysokości, dzięki czemu montaż przebiega szybko i bezproblemowo.
TYP „IVT” – ze wbudowaną śrubą do drewna TX
Uchwyty do łat kalenicowych KAUFDACH® typu IVT służą do bezpiecznego mocowania łat kalenicowych i grzbietowych na kalenicach dachowych. Są idealne do precyzyjnego montażu dachówek kalenicowych i umożliwiają dokładne ustawienie łat, niezależnie od ich przekroju i kąta nachylenia dachu. Zintegrowana śruba do drewna z napędem TORX zapewnia łatwe i dokładne wyrównanie łaty.
ZASTOSOWANIE:
Uchwyty do łat kalenicowychKAUFDACH® służą do bezpiecznego mocowania łat kalenicowych i grzbietowych na kalenicach dachowych. Są idealne do precyzyjnego montażu dachówek kalenicowych i umożliwiają dokładne ustawienie łat, niezależnie od ich przekroju i kąta nachylenia dachu. Zintegrowana wkręt do drewna z napędem TORX zapewnia łatwe i dokładne wyrównanie łaty.
ZALETY:
DANE TECHNICZNE:
| Materiał | Stal ocynkowana ogniowo |
| Opakowanie | 10 szt. |
| Szerokość | 50,0 mm |
| Szerokość listwy | 50,0 mm |
| Kolor | srebrny |
| Długość uchwytu | 260,0 mm |
| Odporność | Odporność na promieniowanie UV, mróz, deszcz, wilgoć i starzenie |
| Grubość blachy | 1,5–2,0 mm |

Arkusz danych
Konkretne odniesienia
| Nazwa | KAUFDACH sp. z o.o. |
| Strona WWW | www.kaufdach.de |
| kaufdach@kaufdach.de | |
| Phone | +4915151572111 |
| Is European? | Yes |
Odniesienie: KD-WSPORNIK-N50MMx10
Marka: KAUFDACH Alles für dein Dach
Odniesienie: KD-WSPORNIK-G50MMx10
Marka: KAUFDACH Alles für dein Dach
Odniesienie: KD-ECCO-3011-180MM
Marka: KAUFDACH Alles für dein Dach
Odniesienie: KD-ECCO-8019-180MM
Marka: KAUFDACH Alles für dein Dach
Odniesienie: KD-WSPORNIK-G40MMx10
Marka: KAUFDACH Alles für dein Dach
Odniesienie: KD-WSPORNIK-B40MMx10
Marka: KAUFDACH Alles für dein Dach
Odniesienie: KD-ECCO-8017-180MM
Marka: KAUFDACH Alles für dein Dach
Odniesienie: KD-TYP4/40-210x10
Marka: KAUFDACH Alles für dein Dach
Odniesienie: KD-ECCO-8004-180MM
Marka: KAUFDACH Alles für dein Dach
Odniesienie: KD-ROLL-METAL-3011
Marka: KAUFDACH Alles für dein Dach
Odniesienie: KD-ECCO-8015-240MM
Marka: KAUFDACH Alles für dein Dach
Odniesienie: KD-TYP4/50-210x10
Marka: KAUFDACH Alles für dein Dach
Odniesienie: KD-WSPORNIK-N40MMx10
Marka: KAUFDACH Alles für dein Dach
Odniesienie: DR-GEO-VENT+CU310
Marka: KAUFDACH Alles für dein Dach
Odniesienie: KD-ECCO-7021-180MM
Marka: KAUFDACH Alles für dein Dach
Odniesienie: KD-WSPORNIK-L50MMx10
Marka: KAUFDACH Alles für dein Dach